Kui kõht ei käi läbi, siis kaal ei lange - seedeensüümid aitavad!

Minu nimi on Julia ja olen kohe saamas 32-aastaseks. Töö on mul istuv, töötan kodukontoris. Umbes kaks ja pool aastat tagasi ühe sõbraga vesteldes hakkasin kuidagi jutu käigus talle rääkima enda seedeprobleemidest ja tema ütles, et ta teab, et seedeensüümide võtmine on number üks asi, mis mind aidata võiks. Ta oli ise nende püsiv kasutaja, oli nende abil isegi kaalus alla võtnud ning teadis üldse seedimise toimimisest hästi palju.

Füüsiliselt olen ma aktiivne olnud pigem periooditi, nagu keskmine inimene ikka. Sel hetkel, kui ma seedeensüümidest kuulsin, olid mul trenn ja toitumine paigas, aga seedimine ei olnud korras ja tundsin, et seetõttu mul protsess aeglustuski - tahtsin oma üleliigsed kilod maha võtta!

Ma olen nii tänulik, et kui ma hakkasin seedeensüüme võtma, hakkas mul seedimine igapäevaselt toimima! Varasemalt oli mul tihtipeale kaks-kolm päeva vahet, kui ma tualetis ei käinud. Minu jaoks oleks normaalne teha seda igapäevaselt. Kui see nii ei ole, siis ma arvan kohe, et midagi on valesti. Mitmepäevase seedeprobleemi tõttu tekkis kõhtu raskustunne ja enesetunne oli ka paha, mis oligi kõhukinnisusest põhjustatud. Ja kui seedimine korralikult ei toimi on ju trennis ka palju raskem aktiivne olla.

Ma alustasin Enzymedica Digest Basic™ seedeensüümide võtmisega ja mingi hetk läksin üle Digest Goldi™ peale. Põhiline soov oli mul seedimine regulaarseks ja kaal normi saada. Nüüd on mul nii hea meel tõdeda, et enesetunne on palju parem, aga ka üleüldiselt on energilisem olla ja väsimust on vähem, mida ma ei osanudki seedeensüümide võtmise nö tagajärjena oodata. Mulle tundub, et treening, õige toitumine ja seedeensüümid toimivad koos väga hästi hea enesetunde saavutamisel.

Varasemalt märkasin ma ka pidevat energia langust pärast söömist. Kindlasti oli asi ka selles, et kogused olid valed, sõin palju rohkem, kui oleks pidanud. Ma olen selline inimene, kellel on kogu aeg kõht tühi, kogu aeg tahaks süüa! Hetkel järgin ma toitumiskava, aga ma tunnen küll, et kõht on täis kogu aeg. Seedeensüümide võtmisega on see toidukoguste tunnetamine mul küll kindlasti paremaks läinud. Aga ma näen, et kui ma enda toidukoguseid ei järgi, siis ainult seedeensüümide võtmisest ei piisa kaalu langetamiseks.

Kirjutamise hetkel olen ma viis nädalat stabiilselt teinud HIIT-treeninguid, järginud toitumiskava ning kasutanud seedeensüüme ja olen umbes kaks kilo alla võtnud. Pean aga ütlema, et praegu ma ei ole paar päeva seedeensüüme võtnud ja ma ei ole ka tualetis käinud! See vahe on koheselt tunda, et tänu seedeensüümidele toimis see protsess igapäevaselt.

Minu jaoks kõige olulisem ongi pigem see, et mul on tänu seedeensüümidele korrapärane seedimine ning ma olen aktiivsem ja tegutsemise energiat on palju rohkem. See, et pärast söömist väsimust ei tule, on veel boonus! Soovitan kindlasti nendel inimestel seedeensüüme proovida, kes on oma kõhuprobleemidega kimbatuses. Need inimesed, kes tunnevad väsimust pärast söömist ja üleüldiselt tajuvad, et pole piisavalt energiat, võivad ka seedeensüümidest abi saada. Vähemalt minu kogemuse põhjal. Kindlasti kasutan ise ka edaspidi Digest Goldi™!

 

* Enzymedica põhitoodete seedeensüümide aktiivsusi on testitud Tartu Ülikooli laboris!

Pilt: erakogu

 

Veel põnevat lugemist:

Beebikõht ja seedeprobleemid kadunud tänu seedeensüümidele!

Seedeensüümid - minu energilisuse allikas!

Olen oma pere seedeensüümidega nakatanud!

Enzymedica seedeensüümide “kasutusjuhend”

Proovi kvaliteetseid seedeensüüme ja vabane tüütutest seedemuredest!