Kaks korda kiirem seedimine!

Tere, olen Eve ja 54-aastane ning töötan klienditeenindajana.

Mina sain seedeensüümidest teada tütre käest, kes neid ise tarbib. Ta teab ka minu kõhu probleemidest ning seetõttu soovitas neid mullegi. Nimelt on mulle jäänud mulje, et minu seedimist mõjutab suuresti stress, see tähendab, et kui ma olen rahulikult kodus, siis käib kõht ilusti igapäevaselt läbi kuid tööle või reisile minnes hakkab tõrkuma. Eriti reisimise puhul läks olukord halvaks ehk kõht kinni juba teisel-kolmandal päeval.

Esimese tootena proovisin Digest Basicut. Juba sellest oli abi, kuid otsustasin järgmisena võtta Digest +Live Bacteriat. Millegipärast see mulle ei sobinud ning pani mu kõhukese veel rohkem kinni kui see enne oli. Tegin siis pausi sisse ja proovisin hoopis Digest Spectrumit, kuid olen lõpuks tugevatoimelise Digest Goldi peale jäänud.

Vot see on minu toode! Nüüd käin lausa mitu korda päevas seal, kus „kuningad jala käivad“ ja olen sellega väga rahul. Selle põhjal võin teistele öelda, et tuleb ikkagi proovida erinevaid tooteid – üks sobib ühele paremini ja teine jälle teisele paremini. Ja pooldan ka seda, et võiks alustada ikka kõige lahjemast esialgu.

Peale selle, et mul on nüüd palju kiirem seedimine (arvestades minu vanust, on see ju väga hea näitaja), olen vist ka kehakaalu kaotanud. Kaaluga kontrollinud pole, sest kaal on katki, aga riiete järgi saan küll aru. Kui veel mõtlema hakata, siis varasemalt oli peale suuremat söömingut hirmus raske olla, aga nüüd küll sellist asja pole. Võib-olla ka sellepärast, et varem ma sõin liiga kiiresti ja kugistades, eriti töö juures, aga tütar rääkis, kui oluline on korralikult mäluda ja olen ikka püüdnud nüüd seda teha, vähemalt kodus küll.

Olen nii tänulik, et mu soolestik funktsioneerib nüüd palju paremini. Ilmselt oli enne ikka midagi puudu või paigast ära, mille seedeensüümid nüüd korda tegid. Olen püüdnud viimasel ajal ka oma toidulauda veidi korrigeerida. Olen suur võileibade armastaja, nüüd valin hoolikamalt, mida sinna peale panen.

Ma ei ole ise suur toidulisandite austaja, kuid oma kogemusest ütlen, et kui on soolestikuga või seedimisega mingi probleem, siis proovige kindlasti seedeensüüme. Mina jään neid kindlasti edasi võtma. Samas olen tarbinud ainult Enzymedica kaubamärgi tooteid, nii et teiste brändide kohta ei julge sama lubada.

 

 

Enzymedica põhitoodete seedeensüümide aktiivsusi on testitud Tartu Ülikooli laboris!

NB! Lisaks võetavad seedeensüümid ei asenda tervislikku toitumist. Kõhumurede korral tuleks kõigepealt alati pöörduda arsti või teadliku nõustaja poole. Meie klientide lood on mõeldud kogemuse jagamiseks ning tarbija teadlikkuse tõstmiseks.

 

Veel huvitavat lugemist:

KKK - Kõik gluteenist, gluteenitalumatusest ja Enzymedica GlutenEase-st

Kuidas valida parimaid seedeensüüme? 

TOP 7 - miks seedeensüümid minu peal ei tööta?

Teeme lõpu seedimisega seotud probleemidele!

Kuidas toime tulla LAKTOOSITALUMATUSEGA?